OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

    

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się 18 stycznia o godz. 17 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22. 
  3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać
  4. Trwają wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzimy  te rodziny, które wyraziły taką chęć. Zaproszenia na kolędę traktujemy też jako rodzaj identyfikacji i przynależności do parafii. Na tej podstawie możemy określić rzeczywistą ilość wiernych parafii. Zrezygnowaliśmy  z tradycyjnej formy kolędy, aby nie zakłócać miru domowego tym, którzy nie identyfikują się z Kościołem Katolickim.  Zapisy na kolędę możemy zgłaszać w biurze parafialnym,  w zakrystii lub telefonicznie oraz drogą mailową do 28 stycznia br.. 
  5. W czasie kolęd biuro parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę w godzinach 9.00 – 9.30.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Do nabycia mamy także  płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Kościelnych.