OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  3. Trwają wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłosiły taką prośbę. W każdą niedzielę podczas trwania kolęd,  o godz. 15.00 w intencji  mieszkańców ulic, których odwiedzamy z kolędą, odprawimy Mszę św.  Te osoby, które nie mogą przyjąć kolędy,  będą mogły przynieść w naczynku wodę, którą poświęcimy, a po powrocie do domu tą wodą będzie można poświęcić swoje mieszkanie. Dziękujemy za wszystkie ofiary kolędowe złożone w tym dniu na kolektę. Bóg zapłać!
  4. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 15.00 będziemy modlili się o Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców z ulic: Wiązowej, Ogrodowej, Żelaznej, Młodzieżowej, PCK, Dekerta, Czarlińskiego, Kordeckiego        i Chodkiewicza. W niedzielę 23 stycznia modlić się będziemy w intencji mieszkańców ulicy Lelewela.
  5. |W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Cena Tygodnika wynosi 8 zł. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Hanny na chórze.