OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień.
  2. Prosimy o zachowywanie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.  W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    a  w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – po mszy o godz. 8.00 oraz o godz. 17.15.Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział
    w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będziemy rano we środę odprawiać Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Wygłosi je ks. Adam Czerwiński, który posługuje w parafii Katedralnej, oczekując na wyjazd na misje
    do Ameryki południowej.
  5. Przeżywamy Rok Św. Józefa. Od środy 10 marca do 18 marca odmawiać będziemy nowennę do św. Józefa, opiekuna Kościoła. Wydrukowaliśmy też okolicznościowe obrazki z figurą św. Józefa z naszej świątyni na tle kościoła. Znajdują się tam:
     litania do św. Józefa i okolicznościowe modlitwy. Zachęcamy do zabierania obrazków i codziennej modlitwy do Świętego. Obrazki wyłożone są na stoliku przy wyjściu ze Świątyni.
  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za składana ofiary:
     na kolektę, w imiennych kopertach i wpłacanych na konto. W intencji ofiarodawców w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę w intencji Ofiarodawców.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.