OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Ofiarami Trzęsienia Ziemi w Chorwacji. Po Mszach Św. można  złożyć do koszyków ustawionych przy wyjściu z kościoła ofiarę przeznaczoną na pomoc poszkodowanym. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w tym trudnym czasie.
  3. Do 26 stycznia trwają wizyty duszpasterskie. Każdego dnia podczas trwania kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych ulic odprawiamy Mszę św. o godz. 18.00.  Na tę Mszę można przynieść w naczynku wodę, którą poświęcimy, a po powrocie do domu tą wodą będzie można poświęcić swoje mieszkanie. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji. W tym tygodniu odprawiamy Mszę św. w intencji mieszkańców następujących ulic:
    Poniedziałek 25 stycznia – ul. Chodkiewicza i Kordeckiego; 26 stycznia – ul. Lelewela
  4. Salezjańska Szkoła Podstawowa rozpoczyna rekrutację do: oddziału przedszkolnego, do klas pierwszych oraz klasy czwartej z tenisem ziemnym. Bliższe informacje na plakacie oraz w siedzibie szkoły.
  5. Polecamy numer Niedzieli.