1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek przeznaczoną na obiady dla dzieci z naszej parafii uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 24.
  3. W sobotę przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00; 17.00 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i sobotę miesiąca.  W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. W I sobotę odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną.
  5. W przyszłą niedzielę 3 lutego o godz. 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza odbędzie się Koncert Ekumeniczny organizowany przez Fundację Światło. Podczas koncertu wystąpi nasz Zespół Młodzieżowy. Wstęp wolny.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.