OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj Dzień Życia Konsekrowanego. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiarę do puszek przeznaczoną na utrzymanie Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry prowadzą życie kontemplacyjne. Utrzymują się wyłącznie z ofiar ludzi dobrej woli. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. We środę po Mszy św. o godz. 18.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe dla osób uczestniczących w pielgrzymce na Litwę.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i piątek miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00.
  5. W dniu 7 czerwca br., organizujemy wyjazd do Warszawy na beatyfikacje Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego  Informacja o zapisach na plakacie i stronie internetowej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W ostatnim czasie zmieniliśmy okablowanie i głośniki w kościele.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.