OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy trudny czas walki z koronawirusem. Księża Biskupi zachęcają, abyśmy w tym czasie pozostawali w domach i trwali na modlitwie, prosząc o ustanie pandemii. Zostały również wprowadzone obostrzenia dotyczące ilości osób uczestniczących we Mszy św. w kościele – tj. do pięćdziesięciu osób. Musimy więc odpowiednio zorganizować odprawianie Mszy św. gdy przybędzie na nie powyżej 50 osób. Postaramy się nagłośnić teren przed kościołem.
    W razie potrzeby będziemy odprawiali równolegle Msze św.
    w pomieszczeniach parafialnych lub na wolnym powietrzu w ogrodzie parafialnym, gdzie liczba uczestników Mszy św. może być większa. Sytuacja jest dynamiczna i na bieżącą będziemy informowali Wiernych na stronie  internetowej. Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie.
  2. Do 29 marca nie będziemy odprawiali w niedziele o godz. 17.00  Gorzkich Żali oraz w piątki Drogi Krzyżowej.
  3. W dni powszednie zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. osoby, które na ten dzień zamówiły intencje.
  4. Raz jeszcze zachęcamy do przestrzegania wszystkich państwowych i kościelnych zaleceń, które mają przyczynić się do pokonania pandemii koronawirusa.
  5. Dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafialne, składane podczas kolekty na funkcjonowanie parafii. Bóg zapłać

Boże, miej miłosierdzie dla nas i całego świata!