OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. We wtorek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00; 17.00 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.  W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w int. Wspólnoty Żywego Różańca. W I sobotę odwiedzimy  chorych z posługą sakramentalną, ale tylko tych, którzy zgłoszą taką wolę.
  4. Od soboty 6 lutego można zgłaszać się do udziału w 33 dniowych rekolekcjach Maryjnych św. Ludwika de Montforta. Szczegółowy plan w gablotce oraz na stronie internetowej parafii.
  5. We środę wspominamy św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszach św. udzielimy specjalnego Błogosławieństwa.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Można też za ofiarę nabyć pismo Posłanie, które wyłożone jest na stoliku pod chórem.