OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i przelewane na konto. Za wszystkich ofiarodawców w drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św., prosząc o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Zwycięskiej.
  3. Trwają wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłosiły taką prośbę. Każdego dnia podczas trwania kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych ulic odprawiamy Mszę św. o godz. 18.00. Na tę Mszę można przynieść w naczynku wodę, którą poświęcimy, a po powrocie do domu tą wodą będzie można poświęcić swoje mieszkanie. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.
  4. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Po Mszach św. będzie można złożyć do koszyków ofiarę na ten cel.
  5. Polecamy numer Niedzieli.