1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Przeżywamy dzisiaj Święto Dziękczynienia za Wielkich Pasterzy Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej, która jest wotum wdzięczności Bogu za opiekę nad naszym Narodem. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30 w kościele.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i piątek  miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 – 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę 9 czerwca odbędzie się w Toruniu Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 12.30 w toruńskiej Katedrze ks. bp Wiesław Śmigiel przewodniczył będzie Mszy św. Ok. 14.00 rozpocznie się Marsz ulicami Starówki.
  6. W dniach od 23  do 30 września zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji. Szczegółowy program na stronie internetowej oraz można otrzymać w zakrystii, gdzie również można się zapisać.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.