W 4 niedzielę adwentu w parafii MBZ w Toruniu, podczas mszy z udziałem dzieci, nastąpiło rozstrzygnięcie całorocznego konkursu na „Ministranta Roku 2016”. Zwycięzcą ze szczególnym wyróżnieniem za gorliwość został Maksym Kowalski. Wyróżnienie za systematyczność otrzymał Ksawier Jankowski, za pobożność Paweł Solarczyk, a za wiedzę Krzysztof Szymańczyk. Wyróżniony został także jeden z kandydatów na ministranta – Dominik Ciesielski. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim zostali uhonorowani wobec wspólnoty parafialnej. Szczególne podziękowania kierujemy do dzieci ze scholi parafialnej za upiększanie cudownym, radosnym i pięknym śpiewem niedzielnej liturgii. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

Duszpasterze.