Bardzo miłą tradycją stały się spotkania opłatkowe wspólnot parafialnych. Dnia 5 stycznia 2019 roku, po porannej Mszy Świętej, już kolejny raz Ksiądz Proboszcz zaprosił członków wspólnot do plebanii na spotkanie opłatkowe. Duszpasterz podziękował za działalność, modlitwę i wsparcie na wielu polach funkcjonowania parafii. Tego dnia swoje święto obchodzili również platynowi jubilaci Bogumiła i Konrad Woźniakowie, członkowie Wspólnoty Nieustającego Różańca. Z okazji 55 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego przyjęli serdeczne życzenia od wszystkich zebranych. Następnie przyszedł czas na śpiewanie kolęd i podzielenie się opłatkiem. Jak na wspólnotę przystało spotkanie upłynęło w dobrej, ciepłej atmosferze, wśród życzeń błogosławieństwa Bożego na nadchodzący rok.

Małgorzata Woźniak