OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił Jan Paweł II. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00. W dniu dzisiejszym w naszym kościele o godz. 14.30 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. 
  3. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na cele charytatywne. Za pośrednictwem Caritas przekazane zostaną dla osób potrzebujących wsparcia. Każda ofiara, złożona dzisiaj w Święto Miłosierdzia Bożego jest wyrazem naszej miłości dla potrzebujących Braci i Sióstr. Bóg zapłać za złożone ofiary. 
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W tym roku zamierzamy odnowić elewację frontową i wieżę kościoła. Koszt inwestycji to ponad 700 tys. zł. Przyznano nam dotację z Urzędu Wojewódzkiego i Miejskiego Konserwatora Zabytków. Wkład parafii to 233 tys. zł. Pragniemy, aby nasza Świątynia była także piękna na zewnątrz. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie, Sympatycy i Goście za dar modlitwy i ofiary. Prace wykona firma Secco Konserwacja Zabytków p. Anny Jaguś. 
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz ze swoimi rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  6. Utworzyliśmy Wspólnotę Młodzieżową w naszej parafii. Zapraszamy na spotkania w piątki po Mszy św. o godz. 1845 do salki parafialnej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat. Niedziela.