Kochani Parafianie i Sympatycy naszej parafii

Wielki Czwartek. Dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Niezwykły dzień. Od tego czasu w każdym momencie na całym świecie Chrystus pod postaciami chleba i wina rodzi się na ołtarzu.
Staje się pokarmem na nieśmiertelność. Bierzcie i jedzcie to jest Ciało Moje…Bierzcie  i pijcie to jest moja Krew. W tym roku pamiątkę tego ważnego wydarzenia przeżywamy w kościołach bez udziału wiernych. Jako kapłani łączymy się duchowo z Wami, Bracia i Siostry.
Dziękujemy za Wasze pragnienie przyjęcia Komunii Św., skorzystania
z Sakramentu Pokuty i Pojednania czy nawiedzenia parafialnego kościoła.
Pan Bóg przemawia do nas przez różnego rodzaju znaki i wydarzenia. Potraktujmy również w ten sposób czas, który przeżywamy.
Głód uczestniczenia we Mszy Św., niech uświadomi nam, jak cenny dar dał nam Chrystus podczas Ostatniej Wieczerzy.

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej parafii, dziękujemy za wszelkie słowa wsparcia i dowody życzliwości, które  w tym czasie do nas kierujecie. Dziękujemy, że Kochacie Boga, Jego Matkę Maryję, że kochacie Kościół. Każdego dnia modlimy się w naszej świątyni   w Waszych intencjach.

Z modlitwą i wyrazami szacunku Wasi duszpasterze

ks. Dariusz Żurański
ks. prał. Stanisław Kardasz