OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
 2. Przypominamy o zachowywaniu wszelkich zaleceń sanitarnych.
 3. W poniedziałek 3 maja przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.
 4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
 5. Od wczoraj w naszej diecezji rozpoczęliśmy peregrynację obrazu Świętej Rodziny. W naszej parafii obraz gościł będzie z 5 na 6 maja.
  Obraz powitamy 5 maja o godz. 19.00. Wtedy rozpocznie się  Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego, Wiesława Śmigla. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, a zamówione intencje odprawimy o godz. 19.00.We środę na 20. 30 zapraszamy na wieczór pojednania. Wysłuchamy słów Papieża na temat Rodziny, odprawimy rachunek sumienia i będzie okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Następnego dnia, 6 maja, możliwość adoracji obrazu. O godz. 12.00 odmówimy Anioł Pański i modlitwę różańcową, a o godz. 15.00 wystawimy Najświętszy Sakrament i odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 17.00 odprawimy Mszę św. na pożegnanie obrazu. Intencje zamówione na godz. 18.00 w tym dniu wyjątkowo odprawimy o godz. 17.00 gdyż o 18.00 nie będzie Mszy św. W zakrystii do nabycia pamiątkowe obrazki z peregrynacji: średnie 6 zł; średnie w ramce 20 zł. Obrazki do nabycia w zakrystii. Przygotowaliśmy też parafialne obrazki z modlitwą jako pamiątkę peregrynacji, które będzie można zabrać w dniu peregrynacji.