OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Serdecznie dziękujemy Paniom z naszych Wspólnot Parafialnych, które ofiarnie pomagają w sprzątaniu kościoła. W tym czasie remontów jest to duży wysiłek. Za okazane serce, poświęcony czas, składamy Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na spłatę realizowanych inwestycji.
  4. W  przyszłą sobotę w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii św. O godz. 10.00 i 12.00 do Komunii przystąpią dzieci z Zespołu Szkół nr 24,                      a o godz. 14.00 dzieci ze Szkoły Butterfly. Z racji I Komunii św. w przyszłą sobotę nie odbędzie się próba scholki.
  5. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w dniach od 2 – 4 czerwca na pielgrzymkę do Sanktuariów Dolnego Śląska. Szczegółowe informację                      w zakrystii na stronie internetowej parafii, wywieszone są też w gablotce parafialnej. Osoby, które jeszcze nie uregulowały wpłaty proszone są, aby jak najszybciej to uczyniły.
  7. Młodzież, która chciałaby wyjechać na spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się 3 czerwca może zgłaszać się w zakrystii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela. Znajdziemy tam artykuły związane z objawieniami Matki Bożej                            w Fatimie.
  9. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: Śp. Zbigniew Muchliński, l.82, zam. przy ul. Kołłątaja, Ryszard Grabowski l. 84 zam. przy ul.  Wybickiego, śp. Teresa Szurmiej l. 74 zam. przy ul. B. Głowackiego. Wieczny odpoczynek……