1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizowanie parafialnych inwestycji. W najbliższym czasie przygotowujemy się do modernizacji nagłośnienia w kościele.
  3. W poniedziałek 11 lutego we wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Diecezjalne obchody odbędą się w parafii św. Józefa
    na Bielanach o godz. 11.00. Przewodniczył im będzie
    ks. bp Andrzej Suski.
  4. W czwartek 14 lutego przeżywamy święto
    Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  5. Spotkanie formacyjne ministrantów i kandydatów
    do służby ministranckiej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00, w salce ministranckiej. Próba Scholii dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w salce parafialnej. Zapraszamy.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela
    oraz parafialnego Biuletynu.