OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Niech Chrystus Zmartwychwstały rozświetli swoim światłem nasze życie.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Bóg zapłać akolicie Mirosławowi Kozickiemu, który pomysłodawcą i zaangażował się w budowę Ciemnicy i Grobu Pańskiego, Bóg zapłać Pani Hani za oprawę muzyczną, panu kościelnemu Ryszardowi.
  3. Ze względu na określony limit wiernych w kościele, w naszej świątyni zostały wyznaczone miejsca, które możemy zajmować. Jeżeli brakuje takich miejsc to znaczy, że limit wiernych został przekroczony. Prosimy, aby wtedy opuścić świątynię i stanąć na zewnątrz kościoła. Dziękuje Wam Drodzy Parafianie za stosowanie się wszelkich zaleceń w czasie trwania Pandemii.
  4. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym.
  5. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele na wspólnej modlitwie spotkamy się do soboty o godz. 17.30.
  6. W racji oktawy Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w przyszły piątek nie obowiązuje piątkowy post.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego.  W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00. W tym dniu do puszek zbieramy ofiary na Caritas Diecezji Toruńskiej
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza świąteczny numer tygodnika katolickiego Niedziela.