OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. W sposób szczególny dziękujemy: Małgorzacie i Jarosławowi Woźniakom, Iwonie Biedrowskiej, Małgorzacie Witkowskiej, Mirosławie i Marianowi Sujkowskim, Wiesławowi i Pawłowi Januszko, Jadwidze Ogrodowicz, Michałowi Zubrzyckiemu, Romie i Kazimierzowi Pawłowskim, Tadeuszowi i Kazimierzowi Kalita, Barbarze i Józefowi Waleckim, Hannie i Zdzisławowi Perlikom, Zofi i Antoniemu Kamińskim, Teresie Kołatka, Wiolecie i Markowi Zupom, Jadwidze Lewandowskiej, Mariannie Czepułkowskiej, Romanowi Nowak, Krystynie Uździńskiej, Henryce Delikat, Krystynie, Leonardowi i Katarzynie Piaseckim. Dziękujemy Panom kościelnym Ryszardowi i Leszkowi, katechetkom Małgorzacie Roszak i Marzenie Rakowskiej, ministrantom, lektorom oraz dzieciom sypiącym kwiatki. 
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00, jeżeli pogoda pozwoli, będą odbywały się procesje Eucharystyczne z kościoła do ogrodu. 
  4. W piątek 24 czerwca przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje piątkowy post. 
  5. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy rano o 7.30 w łączności z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz o godz. 17.30. 
  6. W przyszłą niedzielę 26 czerwca o godz. 13.00 ks. Bogusław odprawi Mszę św. dziękczynną z okazji 50 rocznicy urodzin i 25 rocznicy święceń kapłańskich. Podczas tej Mszy będziemy modlili się również o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla p. Ryszarda naszego kościelnego z okazji 70 rocznicy urodzin. 
  7. Od 19 do 25 czerwca przeżywać będziemy nawiedzenie obrazu Matki Bożej Solidarności.
  8. Z okazji jubileuszu 25 rocznicy święceń kapłańskich ks. Proboszcza została wydana płyta CD w wykonaniu p. Hanny naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowi ona pamiątkę tego wydarzenia a  zarazem cegiełkę na rzecz naszej parafii. W dniu dzisiejszym płytę tę można nabyć za dowolną ofiarę u Panów kościelnych.