OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
  3. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. W niedzielę 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Jutro przeżywamy uroczystość Najśw. Maryi Panny Nieustającej Pomocy, Patronki naszej Diecezji. Początek uroczystości o godz. 17.00 na dziedzińcu Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, gdzie odmówiona zostanie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie procesja do kościoła pw. Św. Józefa na Bielanach gdzie o 18.00 odprawiona zostanie Msza św. 
  4. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy do czwartku 30 czerwca, rano o 7.30 w łączności z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz o godz. 17.30. 
  5. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 – 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
  6. Z dniem 1 lipca Ks. Biskup odwołał z pomocy duszpasterskiej naszej parafii ks. Krzysztofa Górskiego i mianował proboszczem w parafii pw. Św. Wawrzyńca w Rożentalu. Dziękujemy ks. Krzysztofowi za ofiarną pracę i życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki MBZ na nowej placówce. 
  7. W przyszłą niedziele w naszej parafii gościć będziemy ks. Adama Czerwińskiego, misjonarza z Kuby. Ksiądz Adam podzieli się z nami świadectwem pracy misyjnej. Po Mszy św., będzie można ofiarą wsprzeć dzieła prowadzone przez Księdza Misjonarza. 
  8. W dniach 10 – 11 września zapraszamy na pielgrzymkę do Gniezna, Lubinia, Gostynia i Poznania. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
  9. Z okazji jubileuszu 25 rocznicy święceń kapłańskich ks. Proboszcza została wydana płyta CD w wykonaniu p. Hanny naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „Dziękuję Tobie o Panie”. Stanowi ona pamiątkę tego wydarzenia a zarazem cegiełkę na rzecz naszej parafii. Płytę w cenie 30 zł. Można nabyć u Panów Kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hani na chórze.