OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku.  W tym wakacyjnym czasie pamiętajmy o przykazaniu „ Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”
  3. Informujemy, że z dniem 20 czerwca br., Biskup Toruński odwołał dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta. Bogu niech będą dzięki, że ponownie możemy gromadzić się na niedzielnej Eucharystii.
  4. W czasie wakacji okazja do spowiedzi w dzień powszedni od 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50, a w niedzielę 15 min przed każdą Mszą św. Przez całe wakacje Msza św. o godz. 15.00 będzie mszą recytowaną.  Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek 9.00 – 9.30, oraz w czwartek 17.00 – 17.30.
    W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Dziękujemy za składane ofiary. Przeznaczamy je na realizowanie naszych parafialnych inwestycji.  Musimy naprawić centralę przeciwpożarową, która uległa uszkodzeniu. Są to prace mało widoczne, ale wymagają nakładów finansowych. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji Darczyńców naszej parafii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki.