OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na spłatę zobowiązań.
  3. We wtorek przeżywamy święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy.
  4. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca, przeżywamy Dzień Fatimski.  O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. udamy się do naszego ogrodu na modlitwę różańcową.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  6. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 z toruńskiej Katedry wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej  w parafii pw. Chrystusa Króla od poniedziałku 24 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  7. W dniu 24 lipca gościć będziemy pielgrzymów 28 Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym.
  8. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Jan Poszka, l.90, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Urszula Szostkiewicz; l. 68, zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Telesfor Brzeziński, l. 67, zam. przy ul. Czarlińskiego.  Dobry Jezu, a nasz Panie…