OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto parafialne oraz w imiennych kopertach.
  3. W dniach od 4 – 12 sierpnia trwać będzie piesza pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Mariusz Ciesielski, wikariusz parafii pw. Św. Antoniego w Toruniu. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć przy wyjściu z Kościoła ofiarę na organizację pielgrzymki. Chodzi o dofinansowanie kosztów transportu, nagłośnienia, zakupu napojów, leków itp. Ofiary przekażemy przewodnikowi Grupy Białej. Zapisy na pielgrzymkę od 1 sierpnia w parafii pw. Św. Antoniego. Szczegóły na plakacie.
  4. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  5. Wspólnota Nieustającego Różańca w dniach 31.08 – 1.09 br., zaprasza na pielgrzymkę do Loretto koło Warszawy, Niepokalanowa i Rybna. Koszt 250 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. W poniedziałek 22 lipca gościć będziemy pielgrzymów 30 Pielgrzymki Biegowej  z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym. Również osoby, które przyjmują stałych pielgrzymów proszone są o zgłoszenie tego faktu. W tym roku będziemy gościli 33 pielgrzymów. Prosimy o życzliwe przyjęcie. Potrzebujemy jeszcze miejsc dla 28 pielgrzymów.
  7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Młodzież, Stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela