OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Jutro przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. Odprawimy według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy nastąpi obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto parafialne i składane w imiennych kopertach. Przeznaczamy je na realizację parafialnych inwestycji. W najbliższym czasie powróci z naprawy mechanizm zegara z wieży kościoła. Jego naprawa to koszt ponad 2 tys. zł.
  4. W czasie wakacji biuro parafialne w sobotę jest nieczynne. Okazja do spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy o. Stanisława Wzorek, redemptorystę, który od 1992 r. posługuje w Boliwii. Na misjach pracuje razem z Siostrą Wiolettą, pochodzącą z naszej parafii. Siostra Wioletta ze względu na różnego rodzaju zobowiązania nie mogła osobiście podzielić się refleksjami związanymi z pracą na misjach. Uczyni to o. Stanisław, który jest proboszczem w parafii gdzie posługuje S. Wioletta. Po Mszach św. będzie można wesprzeć ofiarą posługę misyjną o. Stanisława i s. Wioletty.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.