1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
    i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W tym tygodniu jutro wspominamy Najśw. Maryję Pannę Królową; we środę św. Bartłomieja, Ap; w piątek uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej; w sobotę wspominamy św. Monikę.
  3. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św.
  4. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50.
  5. W dniach 10 – 11 września zapraszamy na pielgrzymkę do Gniezna, Lubinia, Gostynia i Poznania. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy, aby w tym tygodniu dokonywać wpłat na pielgrzymkę.
  6. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania.
  7. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi                             i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie                   o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.