OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiaj przypada 23 dzień miesiąca. Z tej racji o godz. 17. 30 odprawimy nabożeństwo do św. O. Pio.
  3. We środę 26 sierpnia przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu na Mszach św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  4. W dniach 5 – 6 września organizowana jest pielgrzymka do Kodnia. Wyjazd z parkingu przed Kościołem w sobotę 5 września o godz. 4.30. Prosimy o punktualność.
  5. Ksiądz Biskupa Andrzej Suski doceniając zaangażowanie ks. Łukasza w prace z młodzieżą z dniem 1 września awansował ks. Łukasza i mianował wychowawcą młodzieży w Bursie Akademickiej Caritas w Przysieku. Zadanie formowania młodzieży to bardzo ważna i odpowiedzialna funkcja. Życzymy ks. Łukaszowi wielu łask Bożych. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. godz. 11. 30 podziękujemy ks. Łukaszowi za trzyletnią ofiarną pracę w naszej parafii.  
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i poświęcimy tornistry pierwszoklasistom.  
  7. W sobotę na godz. 10.00 do salki zapraszamy na powakacyjną próbę scholki.
  8. Lektorów i ministrantów oraz kandydatów zapraszamy również w sobotę na godz. 10.00 na spotkanie w kościele.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Seweryn Wierzbowski, l. 85, zam. przy ul. Grudziądzkiej;  śp. Marcin Siemieniecki l. 35, zam. przy ul. Żelaznej; śp. Kazimiera Lipińska l. 92 zam. przy ul. Grudziądzkiej. Dobry Jezu, a nasz Panie….