OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii siostrę Bernadetę, dominikankę, pracującą w Ułan Ude na Syberii. Siostra opowie nam o pracy wśród Polonii na Syberii oraz wśród miejscowej ludności  buriackiej. Po Mszy św. przed kościołem będzie można złożyć siostrze dar na utrzymanie polskiej parafii na Syberii, która liczy zaledwie kilkadziesiąt osób.  Na stronie internetowej można zapoznać się z materiałami z tej misyjnej placówki.
  3. W poniedziałek 26 sierpnia przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od  9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać  w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Pierwszoklasistom poświęcimy tornistry.
  6. Dziękujemy Pani Danucie Puzon za ofiarowanie białych storczyków do naszej świątyni. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.