OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W naszej parafii witamy ks. Patryka Frankiewicza, który z dniem 24 sierpnia rozpoczął pracę w naszej parafii. Posługę ks. Patryka powierzmy opiece Matki Bożej.
  3. Dzisiaj po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla dzieci, które w najbliższą sobotę przystąpią do I Komunii św. oraz ich rodziców.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    W piątek okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie formacyjne. W tym miesiącu odwiedzamy chorych po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny. Zawierzając ich opiece Matki Bożej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.