1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
    i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach oraz na konto parafialne. W intencji ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św.
  3. Okazja do spowiedzi w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50.
  4. We wtorek 13 września przeżywamy dzień fatimski. O godz. 17.30 odmówimy różaniec fatimski a po Mszy św. o godz. 18.00 wyjdziemy procesyjnie do ogrodu.
  5. We środę przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Św.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  7. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie                   o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.