1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę. Przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. We środę 23 września wspominamy św. O. Pio z Pietrelciny.                    .
  4. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. w 2021 r., oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia w październiku Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  5. W sobotę zapraszamy na godz. 10.00 do salki parafialnej na próbę scholki. W sobotę również o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla ministrantów i lektorów. Zachęcamy do wstępowania w szeregi scholki i ministrantów. Jest to służba na Chwałę Bożą.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w dniu 26 września oraz na pielgrzymkę do Włocławka, Płocka i Skępego w dniu 10 października. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej diecezji przeprowadzona przeprowadzimy zbiórkę do puszek przeznaczoną na Caritas. W wielu dziedzinach pomocowych  Caritas, znajduje się pomoc finansowa dla chorych na leki, niepełnosprawnych na rehabilitację i konieczny sprzęt, poszkodowanych losowo na naprawę szkód. Bez środków finansowych od wiernych świadczenie pomocy jest bardzo utrudnione.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i parafialnego Biuletynu.