1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Prosimy przestrzegać wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. We środę 29 września przeżywamy święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i o 17.30.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I  piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski, a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. Chorzy, którzy pragną, aby w I sobotę kapłan odwiedził ich z posługą sakramentalną proszeni są o zgłoszenie tego faktu w zakrystii lub biurze parafialnym.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych i u p. Hani.