OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
 2. Prosimy przestrzegać wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
 3. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem zbieramy ofiary przeznaczone na Caritas. W wielu dziedzinach pomocowych  Caritas, znajduje się pomoc finansowa dla chorych, niepełnosprawnych, poszkodowanych losowo. Najdrobniejsza ofiara może przyczynić się do polepszenia bytu drugiego człowieka. Bóg zapłać. 
 4. We wtorek 29 września przeżywamy święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 5. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i o 18.00.
 6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.  W czwartek pamiętajmy w modlitwie o nowe i święte powołania kapłańskie i misyjne. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski, a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
 7. Chorzy, którzy pragną, aby w I sobotę kapłan odwiedził ich z posługą sakramentalną proszeni są o zgłoszenie tego faktu w zakrystii lub biurze parafialnym. 
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Włocławka, Płocka i Skępego w dniu 10 października. Szczegóły na plakacie w gablocie. 
 9. Z cyklu Wszystko rozważała w swoim sercu ukazała się kolejna książka autorstwa ks. Romana Bulińskiego „Od Zmartwychwstania do Ukoronowania” dotycząca tajemnic chwalebnych różańca św. Książka jest do nabycia w zakrystii w cenie 7 zł. 
 10. Przypominamy, że Komunii św. tylko i wyłącznie na rękę udzielamy od strony obrazu Jezusa Miłosiernego. Prosimy też, aby kłaść dłoń jedną na drugą i po udzieleniu Komunii św. spożyć ją przy kapłanie. 
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.