1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc październik. Modlitwę różańcową odprawiamy o godz. 7.30  i  17.30. Za wyjątkiem czasu przygotowania do odpustu tzn. od wtorku do czwartku kiedy to modlitwę rozpoczniemy o 17.20.
  3. W piątek 7 października obchodzimy wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. Patryk Frankiewicz. Zapraszamy do udziału w odpuście parafialnym. Tego dnia Mszy św. transmitowanej przez Radio Maryja o godz.  7.00 przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi nasz ks. Proboszcz.
  4. Duchowe przygotowanie do odpustu rozpoczniemy od wtorku. Każdego dnia od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O 17.20 rozpoczniemy modlitwę różańcową z rozważaniami i odmówimy litanię do Matki Bożej Zwycięskiej.  W czwartek 6 października, odmówimy wszystkie części Różańca Świętego. Rano   o godzinie 7.30 – część radosną i po Mszy o godzinie 8.00 – część światła oraz po południu o 17.20 – część bolesna i po Mszy o 18.00 – część chwalebną.
  5. Przygotowujemy się do sezonu grzewczego w kościele. W ubiegłych latach koszt ogrzewania kościoła w sezonie zimowym wynosił ok. 12 tys. zł. Obecnie wszystko zależeć będzie od ceny oleju opałowego. Do skarbonek kościelnych  z napisem:  „ofiara na ogrzewanie kościoła” oraz do skarbonki „św. Antoniego” można składać ofiary na zakup tegoż oleju. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. O zebranej kwocie i ilości litrów zakupionego oleju opałowego poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych. Zamówiliśmy też kotary, które zamontujemy w przedsionku kościoła. Mają one chronić przed utratą ciepła.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę o godzinie 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Podczas Mszy poświęcimy dzieciom różańce komunijne. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, za złożone ofiary składamy Bóg zapłać!
    W intencji Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św.
  8. W przyszłą niedzielę przypada również Dzień Papieski. W tym dniu budujemy żywy pomnik Jana Pawła II, zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla  zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tyg. Niedziela. Cena 10 zł. Do nabycia są również nasze parafialne płyty w wykonaniu p. Hanny naszej organistki i p. Leszka Milińskiego.