1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie odpustu parafialnego i wizytacji Księdza Biskupa. Dziękujemy przedstawicielom wspólnot i ruchów parafialnych. Członkom Nieustającego Różańca oraz Zespołowi Młodzieżowemu  za zorganizowanie czuwania modlitewnego przed odpustem.
  3. Przypominamy, że od soboty obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i 17.30.
  5. We wtorek  Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy w naszej świątyni o godz. 17.30.
  6. Dzisiaj przeżywamy  Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiar    do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej  a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia. W ten sposób budujemy Żywy Pomnik św. Janowi Pawłowi II.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę utrzymania  i funkcjonowania naszej parafii. W czasie, który teraz przeżywamy ofiary wpłacane na kolektę, w imiennych kopertach i wpłacane na konto parafialne są wyrazem troski o swoją parafię. Bóg zapłać.
  8. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy  za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć  w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  9. W dniach 20 – 26 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny.  W przyszłą niedziele kolekta przeznaczona jest na cele misyjne.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.