1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i 17.30.
  4. Dzisiaj przypada 13 dzień miesiąca. Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy w naszej świątyni o godz. 17.30.
  5. Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiar    do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej  a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia. W ten sposób budujemy Żywy Pomnik św. Janowi Pawłowi II.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę utrzymania  i funkcjonowania naszej parafii.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć  w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  8. W dniach 20 – 26 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny.  W przyszłą niedziele kolekta przeznaczona jest na cele misyjne.
  9. Zachęcamy do nabywania książki autorstwa ks. Romana Bulińskiego pt. „Wszystko rozważała w swoim sercu”. Zawiera ona cykl rozważań na temat tajemnic radosnych różańca świętego, które ks. Roman wygłosił dla Wspólnoty Żywego Różańca. Koszt 7 zł. Można nabywać w zakrystii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela oraz naszego Biuletynu.