1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa   i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele misyjne. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. W piątek przeżywamy święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.
  4.  Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy   o godz. 7.30 i 17.30.
  5. Z niedzieli 30 października na poniedziałek 31 października przypada  w naszej parafii nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Plan adoracji podamy w przyszłą niedzielę.
  6. Przygotowujemy się do sezonu grzewczego w kościele. Do skarbonek kościelnych z napisem: „ofiara na ogrzewanie kościoła” oraz do skarbonki „św. Antoniego” można składać ofiary na zakup tegoż oleju. Już dziś wielkie „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ten cel.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy  za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć  we Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika katolickiego Niedziela. Do nabycia są także płyty CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyty te stanowią cegiełkę przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć  w zakrystii, u Panów Kościelnych i u p. Hani.