1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.45 w kościele. Wcześniej o 17.30 wystawimy Najświętszy Sakrament.
  3. W przyszłą niedzielę na godz. 13.00 zapraszamy dzieci, które w tamtym roku przyjęły pierwszą Komunię Św.
  4. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXII SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2018. Wyjazd na Pola Lednickie odbędzie się 2 czerwca 2018,             z przed kościoła o godzinie 9.00. Wracamy w późnych godzinach nocnych. Ze względu na tworzący się korek przy wyjeździe nie pozostajemy na ostatni punkt programu. Cały koszt wyjazdu (wstęp na POLA LEDNICKIE+ pakiet, ubezpieczenie, autokar) wynosi 55 zł ( przy 48 osobowej grupie uczestników kwota może się zmniejszyć). Zapisujemy się osobiście u Ks. Krzysztofa Adamskiego. Przy zapisie podajemy adres i numer PESEL, niepełnoletni zgodę od rodziców ( prawnych opiekunów) i wpłacamy  pieniądze (55zł). Szczegóły dotyczące organizacji programu LEDNICY i jak przygotować się do warunków tam panujących na stronie internetowej: http://www.lednica2000.pl/lednica2018/.
  5. W niedzielę 27 maja  odbędzie się w naszej parafii loteria fantowa  na świetlicę „Kącik”. Będzie też można zakupić kartki okolicznościowe zrobione przez dzieci i Siostry, oraz ozdobne aniołki, świeczniki, wazoniki za dobrowolną ofiarę. Akcja przeprowadzona przez Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Cegiełki loteryjne w cenie 4 zł. będzie można zakupić w tym samym dniu, a następnie po wylosowaniu numeru odebrać fanty. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na potrzeby  świetlicy i na wakacyjny wyjazd „Wakacje z Bogiem” . Dziękujemy za otwarte serce.
  6. Wydział Katechetyczny i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia zapraszają na „I Forum Wychowawców”. Odbędzie się ono w piątek 25 maja od godz. 16.30 w Centrum Dialogu przy Seminarium Duchownym. Zostaną podjęte tematy m.in. z dziedziny uzależnienia i depresji wśród młodzieży. Jednym z prelegentów będzie prof. Aleksander Nalaskowski. W sposób szczególny zaproszeni są rodzice i nauczyciele. Cały program podany jest na stronie http://www.katechizacja.diecezja.torun.pl/.
  7. W ramach Ogólnopolskiego Dnia Pokuty 30 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii po Mszy św.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn