OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień. Prosimy o modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.  W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,  
    a  w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – po mszy o godz. 8.00 oraz o godz. 17.15.Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział 
    w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będziemy rano we środę odprawiać Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00  czyli w godzinie śmierci Pana Jezusa na Krzyżu, odprawiać będziemy Mszę św. recytowaną, tzn. bez śpiewu. 
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Silne wiatry uszkodziły dachówkę na kościele i musimy dokonać niezbędnych napraw. Bóg zapłać za ofiary składane na kolektę, wpłacane w imiennych kopertach i na konto parafialne. W każdą II niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji ofiarodawców.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.