OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień.
  2. Prosimy o zachowywanie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. W ramach dnia modlitw, postu  i solidarności z misjonarzami w przyszłą Niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do koszyków przy wyjściu z kościoła lub skarbonek z napisem Jałmużna Postna na potrzeby misji. Naszą ofiarą będziemy chcieli wesprzeć Siostrę Wioletę, która 15 marca wraca na misję do Boliwii.  Złożona ofiara może stanowić jałmużnę postną dla misjonarzy. Najdrobniejsza nawet ofiara stanowi wielkie wsparcie  w tych krajach misyjnych gdzie niekiedy kromka chleba jest wielkim szczęściem. Bóg zapłać za złożone ofiary, które bezpośrednio trafiają do misjonarzy.
  4. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,  
    a   w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – po mszy o godz. 8.00 oraz o godz. 17.15.Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział 
    w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będziemy rano we środę odprawiać Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.