OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. W minionym roku na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy 166 osób, sakrament małżeństwa zawarło 12 par, do I Komunii św. przystąpiło 90 dzieci, Bierzmowanie przyjęło 50 osób, Sakramentu Chrztu udzielono 68  dzieciom.
  3. We środę przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św., sprawujemy według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na misje. 
  4. W poniedziałek 4 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłosiły taką prośbę. Każdego dnia podczas trwania kolędy w intencji mieszkańców poszczególnych ulic odprawiamy Mszę św. o godz. 18.00. Na tę Mszę można przynieść w naczynku wodę, którą poświęcimy, a po powrocie do domu tą wodą będzie można poświęcić swoje mieszkanie. 
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto oraz w imiennych kopertach. Stanowią one nieocenioną pomoc. Z Serca dziękujemy. Bóg zapłać. 
  6. Polecamy numer Niedzieli.