OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Jutro przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na misje.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę, wpłacane na konto parafialne i w imiennych kopertach.   
  4. W czasie kolęd biuro parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30. Sprawy pilne można załatwić po każdej Mszy św. zakrystii. 
  5.    Trwają wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolęd umieszczony jest na stronie internetowej, wywieszony w gablocie i umieszczony w biuletynie parafialnym. W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o 14.30. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia od godz. 14.00. Zapisy w biurze parafialnym i zakrystii. Pragniemy też poinformować, że pukamy do drzwi tych osób, które przyjmują kolędę systematycznie. Nowych mieszkańców oraz osoby, które nie przyjmowały kolędy a w tym roku pragną to uczynić, prosimy aby zaprosiły kapłana.  
  6. W sobotę 11 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w parafii pw. Św. Józefa na Bielanach odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus. Bilety w cenie 40 zł są d0 nabycia w zakrystii i biurze parafialnym.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela i parafialny biuletyn.