OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Wpłacane w imiennych kopertach oraz na konto parafialne. Za Ofiarodawców w każdą II niedzielę miesiąca, odprawiamy o godz. 8.300 Mszę św. Dziękczynną. 
 3. W sobotę 19 marca zapraszamy na wieczór uwielbienia  „Ze Św. Józefem przy Jezusie”.  Uwielbienie  połączone z Adoracją Krzyża Pańskiego rozpoczniemy o godz. 19.00 i potrwa do godz. 21.00.
 4. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,  
  a  w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – po mszy o godz. 8.00 oraz o godz. 17.15.Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział 
  w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będziemy rano we środę odprawiać Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W przyszłą niedzielę w ramach dnia modlitw i solidarności z misjonarzami, po
  Mszach św. będziemy zbierali ofiary do puszek przeznaczone na misje.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR UWIELBIENIOWY