OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek dla  Misjonarzy w ramach pomocy Ad Gentes. Ofiary przeznaczone są na utrzymanie szpitali, domów dziecka i wszelką pomoc, którą świadczą Misjonarze. Za każdą ofiarę składamy Bóg zapłać. 
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.  W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,  
    a  w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – po mszy o godz. 8.00 oraz o godz. 17.15. Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.00. Za udział 
    w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Z racji nabożeństwa Drogi Krzyżowej nie będziemy rano we środę odprawiać Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek 25 marca przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Przeżywamy także 30- rocznicę utworzenia Diecezji Toruńskiej. Módlmy się w intencji naszej diecezji i Biskupa toruńskiego.
  5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 czyli w godzinie śmierci Pana Jezusa na Krzyżu, odprawiać będziemy Mszę św. recytowaną, tzn. bez śpiewu. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.