OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto  i przekazywane w imiennych kopertach. Przeznaczamy je na realizację naszych parafialnych inwestycji. Dziękujemy raz jeszcze za złożone ofiary. Bóg zapłać.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Z tej okazji we środę 23 stycznia o godz. 17.00 w Cerkwi Prawosławnej zostanie odprawione nabożeństwo ekumeniczne.
  4. W czasie kolęd biuro parafialne czynne jest w poniedziałek, czwartek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30. Sprawy pilne można załatwić po każdej Mszy św. w zakrystii.
  5. Fundacja „Światło” w Toruniu, podczas obchodów Tygodnia Jedności Chrześcijan  organizuje Koncert Ekumeniczny. Odbędzie się on we środę 19 stycznia o godz. 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza. Wstęp wolny.
  6. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Plan kolęd zamieszczony jest w biuletynie parafialnym, umieszczony na stronie internetowej i wywieszony w gablocie. W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o 14.30. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 26 stycznia od godz. 14.00. Zapisy w biurze parafialnym i zakrystii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela.