OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.  Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 8.30 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go  odbierać w biurze parafialnym              i zakrystii. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła, by       w jej imieniu roznosił opłatki do domów.
  2. We środę przeżywamy 23 dzień miesiąca o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do św. O. Pio, a po Mszy uczcimy Jego relikwie.
  3. Jeszcze w piątek 25 listopada po Mszy św. wieczornej, odprawimy wypominki za zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  4. Wybory do Rady Okręgu nr 12 , odbędą się w czwartek 24 listopada o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Wielkie Garbary 9.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.
  6. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Zdzisława Anusiak, l. 57, zam. przy ul. Czrlińskiego; Stanisław Mazerski, l. 79, zam. przy ul. PCK; śp. Danuta Droessler, l. 88, zam. przy ul. Legionów. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..