OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy Niedzielę Męki Pańskiej, Niedzielę Palmową. W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa  i wytyczne Władz Kościelnych Msze św. w Niedzielę Palmową w kościele  odprawiamy bez udziału wiernych. Osoby, które miały na ten dzień zamówione intencje Mszalne prosimy, aby łączyły się duchowo z kościołem parafialnym i duchowo przyjęły Komunię Św.  Jest to dla nas trudny czas. Pamiętajmy jednak, że z każdego trudnego czasu Pan Bóg wyprowadzi dobro. Jezu, ufamy Tobie. 
  2. Dziękujemy wszystkim wiernym za słowa wsparcia kierowane do nas. Za modlitwy i ofiary wpłacane na konto parafialne przeznaczone na funkcjonowanie parafii. W tym trudnym czasie jest to wielka i nieoceniona pomoc. Bóg zapłać!
  3. Uroczystości Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty celebrujemy bez udziału wiernych. Celebracje Triduum Paschalnego będziemy rozpoczynali o godz. 18.00.  Relację z tych uroczystości postaramy się zamieścić na stronie internetowej parafii.
  4. W Wielką Sobotę okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. od 7.00 do 17.00. Prosimy, aby pamiętać, że podczas Adoracji w Kościele może przebywać nie więcej niż 5 osób. W związku z tym upraszamy, aby nawiedzić Kościół, oddać pokłon Najświętszemu Sakramentowi i zrobić miejsce dla innych. 
  5. Od poniedziałku do środy w godz. 9.00 do 10.00 i  16.00 do 17.00 można skorzystać z Sakramentu Pokuty z zachowaniem obowiązujących zaleceń. Na spowiedź można umawiać się również indywidualnie drogą telefoniczną lub mailową.  
  6. W Niedzielę Zmartwychwstania Mszę św. Rezurekcyjną odprawimy o godz. 6.00. Być może już od tego czasu we Mszach św. będzie mogło uczestniczyć 50 osób. Prosimy, aby w tym zakresie stosować się do zaleceń Władz Państwowych i Kościelnych. Wszystkie te zalecenia mają na celu chronić nasze zdrowie i życie.