OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE           

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę na Fundusz Obrony Życia. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. 
  3. We wtorek w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok, połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świeczkę. Można również przynieść własną lampkę  i zapalić ją przed ołtarzem.
  4. We środę przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. 
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 7.30 – 8.00 i 17.30 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w plebani. 
  6. W czasie kolęd Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30. Pilne sprawy można załatwiać po Mszach św. w zakrystii. 
  7. Rozpoczęliśmy wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej parafii, Biuletynie parafialnym oraz w gablocie przed kościołem. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w sobotę o 14.00 a w niedzielę o godz. 14.30.Ofiary z kolędy przeznaczamy na realizowanie parafialnych inwestycji. W tym roku chcemy usprawnić nagłośnienie w kościele wymieniając instalację oraz głośniki. Koszt inwestycji to ok 20 tys. zł. 
  8. W sobotę 11 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w parafii pw. Św. Józefa na Bielanach odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w zakrystii i biurze parafialnym.     
  9. Polecamy numer Niedzieli oraz parafialnego Biuletynu