1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, które uczą się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności i dziękujemy za złożone ofiary.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiać będziemy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, od 17.00 dla dorosłych, a po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  5. Rozpoczęliśmy już spowiedź wielkanocną. Dlatego przypominamy, że można oddawać kartki podczas spowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze jej nie posiada, można ją odebrać w zakrystii.
  6. Na kolejne spotkanie Klubu Seniora zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 15.30 do salki parafialnej.
  7. Przed kościołem można nabyć numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne.
  8. Intencje papieskie na miesiąc marzec: „Aby Wkład kobiet w rozwój społeczeństwa był właściwie doceniany na całym świecie”.