1. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z wieczorną adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
  2. Trwa Świętojański Festiwal Organowy. Z tej racji zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków na koncert organowy w naszym kościele. Odbędzie się on dziś o godz. 18.45. Z koncertem wystąpi Jakub Kwintal z Radomia. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na kontynuację budowy świątyni Opatrzności Bożej. Polecamy ją ofiarności wszystkich.
  4. Jeszcze raz ponawiamy zaproszenie Ks. Bp Andrzeja Suskiego i przypominamy o Mszy św. dziękczynnej za beatyfikację Jana Pawła II. Odbędzie się ona na Jordankach we wtorek 7 czerwca o godz. 19.00. Niech nie zabraknie nas na tym podziękowaniu Bogu.
  5. Przypominamy, że spowiedź wielkanocna trwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, tj. do 19 czerwca.
  6. Urząd Miasta Torunia oraz Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Toruńskiej zapraszają na spotkanie z ks. prał. Sławomirem Oderem, postulatorem procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz. 18.00 w Dworze Artusa w Toruniu. Serdecznie zapraszamy.
  7. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 24 września do 2 października. W planie pielgrzymki znajdują się m.in.: Asyż, Monte Casino, Rzym, Orvieto, Wenecja i Mariazell. Koszt pielgrzymki 1750 zł. i 85 euro. Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii.
  8. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla ubogich dzieci naszej parafii. Planujemy zaopiekować się 20 dziećmi, gdzie koszt jednego uczestnika będzie wynosił około 190 zł. Dlatego zwracamy się do wszystkich dobrego serca z prośbą o pomoc finansową. Ofiary można składać w zakrystii lub na parafialnym koncie bankowym z dopiskiem „półkolonie”.
  9. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00. W miesiącu sierpniu jest nieczynne biuro małżeńskie i poradnictwo rodzinne. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  10. Kościół jest świątynią, czyli domem Bożym. Dlatego przypominamy, że pomimo wysokiej temperatury w kościele należy zachować powagę stroju. W sposób szczególny zwracamy uwagę na krótkie spodnie, a u kobiet na zbyt krótkie spódnice oraz odkryte ramiona. Nie przyczyniajmy się do znieważania świątyni.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę oraz inne czasopisma religijne.