OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
 2. Nabożeństwo majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30.
 3. W czwartek przeżywamy święto  Św. Macieja Apostoła, a w sobotę Św. Andrzeja Boboli, proboszcza i męczennika, Patrona Polski.
 4. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości. Za modlitwy i ofiary przekazywane na potrzeby parafii. Naszą wdzięczność wyrazić możemy poprzez modlitwę w Waszej intencji. Niech Bóg wynagrodzi dobroć Waszych serc.  
 5. W czasie trwania epidemii Biuro Parafialne czynne będzie w poniedziałek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30; wtorek i  czwartek 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można załatwić po każdej Mszy św. w zakrystii.
 6. Dziękujemy za twórczą postawę dzieciom i młodzieży uczestniczącej w zdalnej katechezie. Czytanie Pisma Św., ilustracje religijne, teksty, modlitwy i wiele innych Waszych prac to niezwykle ważne wyznanie wiary i przynależności do Kościoła w tym  trudnym czasie. Dziękujemy również Rodzicom i Dziadkom, którzy wspierają najmłodszych swoją postawą i wiedzą techniczną.
 7. Podczas trwania epidemii Komunii Św. wyłącznie na rękę udzielamy przy obrazie Jezusa Miłosiernego. 
 8. Diecezjalny duszpasterz nauczycieli, ks. Mariusz Wojnowski, zaprasza na Mszę Świętą w intencji nauczycieli i pracowników oświaty, która zostanie odprawiona jutro w poniedziałek o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Antoniego w Toruniu na Wrzosach (ul. św. Antoniego 4). Msza św. będzie transmitowana na stronie YouTube na kanale „Antoni Torun”.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
  Tygodnika Katolickiego Niedziela.